Kunst – O – Foon, het live Kunst- en cultuurprogramma met singer-songwriter Jane Who op zondag 8 juli vanuit de studio van WeertFM.

Voor even weer terug in onze eigen studio van WeertFM. De meeste Weertenaren zullen wel kunnen raden waarom? Het is ook Bospop namelijk en een groot gedeelte van onze crew is daar aanwezig om verslag te doen. Om onze technici het nu niet erg lastig te maken grijpen we vandaag dus terug op onze eigen locatie aan de Wilhelminasingel 252. Ook hier is publiek van harte welkom en ook wij hebben koffie en thee.

In deze uitzending bijzondere projecten en jonge Kunstenaars.

Risja Steeghs uit Reuver is door het lot getroffen in de vorm van een tekenbeet. Dit beestje kan veel ellende veroorzaken en uiteindelijk mensen aan het bed kluisteren voor onbestemde tijd. Toch zit ze niet bij de pakken neer en vanuit haar kunstzinnige inslag benaderde ze haar plaatsgenoot Lilith Love om gezamenlijk tot een project te komen. Beide zijn in onze studio aanwezig Risja aan de telefoon en Lilith aan tafel.

Achtergronden en biografie van de Kunstenaars volgen later op dit blog dan kunt U op Uw gemak alles nalezen over motivatie en levenshouding. Zie ook: https://www.facebook.com/#!/TeekOnMe

Inge Korten heeft iets met boeken en verhalen, haar grafisch werk staat dan ook ten dienste van projecten rondom verhalen en de visualisatie daarvan. Zie ook http://www.ingekorten.nl

Natuurlijk schakelen we even naar het Bospopterrein om even iets van de sfeer te proeven van dit grote evenement. Voor programma zie http://www.debosuil.nl/

De Zang is van Jane WHO singer-songwriter, intieme liedjes uit het dagelijks leven van Janneke Teunissen waarbij ze haar gevoel niet uit de weg gaat. Zie ook http://www.wix.com/jane_who/janewho

Ook over Inge en Janneke volgt nog een artikel met achtergronden en hun dromen.

Onze vaste columnist Riya Geboers zal weer een verrassend praatje houden over boeken die U beslist deze maand moet lezen. Voor de maandelijkse boekenlijst kijk op http://www.bibliocenter.nl/

Het team van Kunst – O – Foon hoopt U weer te treffen achter de radio of in onze studio.

Presentatie Igor Ronckers en Anki Raemaekers, Techniek Ferry Wahls en Jaap Beyleveld.

Live uitzending van 11.00 tot 12.00 uur, WeertFM 107.5 in de ether en via internet www.weertfm.nl of uitzending gemist Kunst – O – Foon.

 

Over Anki Raemaekers

Autonome Kunsten ABKM 2010 cum laude experimentele video en fotografie. Kunst en media. Een kritische blik @araemaekers Cultureel Café Weert. Stichting Kunstcentrum Weert, Stichting Groen Weert, DUS Weert, politieke beweging, Oogcafe Weert.
Dit bericht werd geplaatst in Kunst - 0 - Foon en getagged met , , , , , , , , , , , , . Maak dit favoriet permalink.

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s